Reference

Kabelky od Lookrecie, to jsou moje srdcovky. Nemám jednu, dvě, ale čtyři a nepochybuji, že si pořídím další :-).
Petra P. Písek 

 

Tak už ji mám u sebe, fešandu! A musím napsat juchůůů alespoň dvakrát: juchůůů juchůůů - na fotce nádhera, ale ten pocit, když jsem ji měla v ruce a ze všech stran ji prohlížela, vyzkoušela zip, prozkoumala karabinku na kliče... Je to skvost mezi mými kabelkami, skvěle vyladěná, super střih a navíc naprosto precizně zpracovaná! Jdu šetřit na další kousek od LOOKrecia a všem doporučuju to samé!
Michaela J. Praha

 

Dlouho jsme váhala nad kabelkou, respektive její velikostí- zda velkou na vše či menší, elegantnější. Nakonec, díky náhodě, jsem vyhrála bokovku - variantu, která mě nikdy nenapadla. Nakonec se ukázala jako velmi dobrá volba, mám ji všude s sebou, nejnutnější se do ní vejde, nikde se nepovaluje, nepřekáží. je prostě bezvadná!
Eva, Praha

 

Kabelku jsem si pořídila, když pominula nutnost nosit batoh na pleny a rezervní oblečení pro všechny děti. Domluvila jsem si větší velikost, abv se mi tam vešly dva kusy rezervního spodního prádla pro nejmenší a nějaká větší svačina. Kapsička na peněženku a mobil mi přišla jako něco, co jsem nikdy nevyužila. Tahle je ale dost velká, aby se tam vešla nejen peněženka, ale i doklady a hlavně tyčinky na rty, pro které si mé tři slečny už chodí po dovolení samy :) /plně ze všeho nejvíc oceňuju karabinu na klíče. Ta je prostě geniální. I z narvané kabelky je mám vytažené hned! Rozhodně to není poslední kabelka, kterou si tady pořizuju :-)
Martina S., Praha

 

Bokovku jsem plánovala využívat vzácně, na koncertech, svatbách a podobně nepravděpodobných příležitostech. Ale nakonec ji mám na sobě pořád. Když běžím za dítětem na kole a nic mi neklimbá kolem krku či za zády. Když nemusím řešit, jestli mám nebo nemám odložit kabelku na písku, v ordinaci, v restauraci... Když nechci nosit milion krámů a Když si chci strčit ruce do kapes a nehlídat, co mi padá nebo nepadá z ramen. Vřele doporučuju, pokud žijete podobně :-)).
Eva R., Praha

 

Dobrý den Andrejko, touto cestou Vám chci moc poděkovat za ušití malých a velkých pastelkovníků a peněženky. Všera jsem si vše vyzvedla a celý večer se prohrabovala pořád a pořád dokola :). Vše je naprosto úžasné a já už se těším, až budou mít radost i ostatní pro koho jsou dárečky určeny. Všem mohu vaše výtvory jen a jen doporučit. Ochota, rychlost a 200% výsledek.
Lucie J.

 

Krásná precizní práce, výborný nápad a velmi praktické. Velice doporučuji, bokovka udělá parádu a díky háčkovníčku mám háčky hezky parádně pohromadě .-). Děkuji!
Alena H.

 

Andrejku můžu jen doporučit, bokovka moc krásná a je ještě krásnější než jsem si jí představovala :) moc děkuji
Petra

 

Moc děkuji za krásné, na míru ušité homeo pouzdro. Je originální, krásné, praktické... Moc děkuji i za možnost si vybrat z mnoha krásných látek a za ochotu vůbec. Spoustu spokojených nakupujících a krásný podzim navrch.
Petra H., Brandýs nad Labem


Překrásná peněženka, jsem unešená z dokonalého zpracování, látky krásně "vyladěné", nikde netrčí žádná nitka- tak profesionální provedení, až se tají dech. S radostí jsem peněženku zaplnila (jen ten prostor na bankovky je řešen velmi velkoryse a nemám ho čím vyplnit :-D) Děkuji mnohokrát ;-)
Martina Ch., Žďár nad Sázavou

Kabelka je překrásná! Tvar, barvy, ucha, precizní zhotovení, pečlivě zabalena a rychle dodána - pro mě dokonalý obchůdek, mám obrovskou radost a moc děkuji :-)
Petra P., Písek


Jsem nadšená - precizní krásná práce, skvělá domluva, vyhotovení na přání, navíc v kratší době, než jak jsme se domluvily. Všem vřele doporučuji!

Jitka Ch., Praha